Krátký odstavec o nás

Srdečně Vás zveme na návštěvu naší rodinné restaurace.

Vítejte na stránkách Restaurace Borek, která se nachází v malebném prostředí jihočeského kraje v Borku u Českých Budějovic. V naší rodinné restauraci připravujeme pokrmy pouze z čerstvých surovin a zaměřujeme se výhradně na českou kuchyni.

V naší restauraci se také pravidelně pořádají různé akce, např. zabijačkové hody, svatební hostiny nebo grilování. Dorazíte-li k nám autem, můžete jej nechat na velkém přilehlém parkovišti hned u silnice. Vaše ratolesti pak jistě uvítají zahrádku s dětským hřištěm, kde se mohou vydovádět, aby byl při cestě domů v autě klid.

Srdečně Vás zveme na návštěvu naší rodinné Restaurace Borek, kde Vás pohostíme tradičními českými jídly, abyste měli dostatek energie na cestování (nejen) po Jihočeském kraji.

V Restauraci Borek připravujeme tradiční česká jídla z kvalitních a čerstvých surovin. Nedáte si u nás kebab ani pizzu, zato pro Vás připravíme poctivý guláš, zvěřinu či rybu – vše od prověřených dodavatelů a českého původu.

Jak říkaly naše babičky, polévka je grunt. Klademe na ně proto důraz, neboť jsou součástí každého správného jídla. Obzvláště pyšní jsme na svou zelňačku.

Všechny pokrmy připravujeme s maximální péčí a úsilím tak, aby byl spokojený strávník – Vy.

27540183_737416649784397_7570483269370079161_n

Soukromé akce

Soukromé či firemní akce? Není problém!

Zaujala Vás naše restaurace, ale nechcete tu potkat nikoho cizího? Naše restaurace je Vám k dispozici také k soukromým či firemním akcím. Za tímto účelem je možno si pronajmout velký salónek pro 40 a více lidí, kde Vás nebude nikdo otravovat… kromě obsluhy s jídlem a pitím.

Salónek je ideální pro oslavu svatby, rodinnou hostinu či firemní sešlost. Možné je uspořádat také smuteční hostinu či tryznu. Jen pro sebe budete mít klidné oddělené prostory, ve kterých si můžete užít tradiční české jídlo v příjemném prostředí rodinné restaurace.

to top button